| Starla14 a întrebat:

Am o problema la scoala. Am lipsit cam 2 luni de la o materie in special pentru ca trebuia sa merg la kinetoterapeut pentru probleme de coloana.

Am 3 note la acea materie, insa ora trecuta mi-au spus colegii ca pentru ca lipsesc ma lasa neclasificat. Are voie sa faca asta tinand cont ca am motivare pentru toata absentele de la medicul de familie?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai motivare medicala si ai deja 3 note, nu te poate lasa cu situatia neincheiata.
Sa mearga unul din parinti, sa discute INTAI cu profesorul! La nevoie, sa meraga la director, daca profesorul refuza.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Eu te-as tot pune sa repeti anul, pana sanatatea iti va permite sa nu mai ai absente