| Streaja a întrebat:

am o problema la un monitor PHILIPS 19EL cand pronesc PC imi apare o dunga alba verticala care se plimba dea lungul monitorului si in stanga jos scrie cu alb SmartImage On iar in dreapta jos scrie SmartImage Off ce trebuie sa fac in privinta acestei probleme? Multumesc Anticipat FUNDA

Răspuns Câştigător
| DaFuqDuck a răspuns:

Ti se arde monitoru asta am patit si eu la un Benq...

1 răspuns:
| Cristiano_Don_1981 a răspuns:

Tine apasat ultimul buton din dreapta jos logo de la smartimage cu o sageata si revine nu se arde nici un monitor stai linistit