| Mongo a întrebat:

Am o problema, s-o zic asa, de o perioada buna de timp ma tot excit intr-una. Mai patesc asta si cand sunt la scoala, in timpul orelor, mi se scoala destul de des, cateodata, iar cateodata foarte des, ce sa fie asta? E din cauza varstei sau am o problema medicala cu hormonii? Am 16 ani. Dau funda celui mai corect raspuns

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Evident e de la explozia hormonală provocată de pubertate. Cu timpul se mai domolește.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Hormonii sunt de vină.

| Geo051986 a răspuns:

Varsta e problema laughing