| Chryssuu a întrebat:

Salut Tpu.Am o problema.Tot timpul sunt suparat si plang.Sunt nervoasa pe toata lumea.Si am impresia ca la nimani nu ii pasa de mine.Am probleme si cu baietii.Si plang in fiecare zii pentru acest lucru.Stiu ca este de vina pubertatea. Dar ce as putea sa fac sa imi treaca cat de cat?sadsad Va rog sa ma ajutati.crying

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca ai chef de vorba da-mi idd tauhee hee

| mat31new a răspuns:

E ceva normal, si eu am inceput sa ma cert cu prietenii si vorbeam urat cu fetele dar iarna asta am stat izolat si mi-a trecut. timpul trece, ce e rau o sa plecewinking