| DeniSaa_4559 a întrebat:

Bunaa`:d
. dau fundita pentru cel mai bun raspunshappy
. nu stiu cum sa imi impac prietenulstraight face
adc nu mai e asa d dragastos cu mine.am impresia ca e suparat pe mine. dar dac il intrebare imi zice ca nu e straight face
ajutati`mabatting eyelashes
P.S.suntem impreuna d o saptamanastraight face

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Sărut mîna m ai bine nu îl m-ai întreba nimic și eventual fă i o surpriză, tu știi ce î i place lui cel m ai mult, o mîncare delicioasă s au să ipoate un film bun șeșiți undeva\ cu prietenii poate un masaj să-i faci cînd este el obosit.

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Las-o balta mai bine daca e satul de tine doar dupa o saptamana, dupa o luna cum va mai fi? Eu cu iubitul meu avem 4 ani impreuna si nu ne-am saturat unul de altul dimpotriva ne iubim si mai mult, ia ganseste-te voi o sa rezistati atat?

| marrr a răspuns:

O sa va despartiti in curand.

| Pufulete_4230 a răspuns:

Deja face ifose dupa doar o saptamana? Altulllllllll

| rockirm a răspuns:

Incearca sa nu mai insisti cu aceasta intrebare. garantat din punct de vedere psihiatric se numeste sindrom receptiv - repetativ astfel intrebarea ta devine ca perceptie, o sarcina pe care el (prietenul) trebuie sa o duca la sfarsit. deci renunta sa mai pui astfel de intrebari incearca sa comunici fara a aduce vb despre acest subiect. si nca o chestie. intr-o saptamana nici macar nu cred ca ii cunosti numele de familie... dar in fine.

| larisuk_9942 a răspuns:

Incearca sa ai o conversati intre 4 ochi si intrebal daca mai tine la tine si sa iti spuna sincer.si asa vei afla.SUCCES!