| Lena4kal a întrebat:

Salut Tpu...am o problemuta si nu stiu cum sa o rezolv.Imi place de un baiat mai mare ca mine cu un an si o luna,invatam in aceeasi scoala,el este de statura nalta,ochi caprui, parul castaniu si foarte dragut.eu sunt de statura joasa,cu ochii verzi,parul galben etc, etc.Nu stiu cum sa vorbesc cu el, sunt slaba de caracter.Ce sfaturi imi dati in aceasta privinta imitrebuie numai decit autor. Funda pentru cel mai bun raspuns.Plizz autatima!

1 răspuns:
| Smillee a răspuns:

Buna. sa fiiu sincera tot sunt foarte slaba de caracter si tot imi place de un baiat mai mare ca mine dar totusi mi-am luat sufletul si i-am zis salut si am inceput sa-i scriu pe saitul lui apoi tot am inceput a mai vorbit si la scoala si uite acum suntem impreuna