| claudiu97 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste propuneri din partea voastra. Ne-a pus diriga sa facem cadou unui coleg din clasa prin tragere la sorti si mie mi-a cazut ca trebuie sa-i fac cadou unei fete de sf Nicolae. Ce as putea sa-i cumpar? Dar sa nu fie foarte scump.

Răspuns Câştigător
| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Un animalut de plus sau o carte. rechizite.happy

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Un jurnal, o carte sau o bijuterie fantezie de genul http://www.crownfashion.ro/catalog/inele-264680 sau http://www.crownfashion.ro/catalog/medalioane-105097

| Andre3aCrystina a răspuns:

De exemplu o trusa de machiaj, deva de decorat camera ei...big grin
Sper ca te-am ajutat

| gRasuPCH a răspuns:

O bratara, un parfum, un animalut de plus, o carte (sa stii ce prefera ), un lantic, o pereche de cercei, o pereche de ochelari de soare... sunt multe

| DesireMaria a răspuns:

Pai priveste cu atentie fiecare miscare facuta de ea si apoi sigur vei alege cadoul potrivit

| JohnnySiPunct a răspuns:

Un ceas, o bratara ceva sa-i ramana amintire si sa poarte acel lucru.happy

| sisibella a răspuns:

O carte ar fi cel mai potrivit si pe langa niste dulciuri