| FumulTigarii a întrebat:

Hei buna! :*Am nevoie de un raspuns cat se poate de rapid happy...La scoala am decis cu colegii sa ne facem cadouri reciproc unii la altii prin tragere la sorti in valoare de 10 lei ca sa nu ne suparam intre noi :3.Chestia e ca am cazut cu o prietena de a mea si nu nici o idee despre ce as putea sa ii iau sad!
Cele mai multe sugestii de cadou, Fundita :* big grin!

Răspuns Câştigător
| BeatriceNagy a răspuns:

Depinde ce ii place. Ii poti cumpara o bratara, si, din moment ce iti este prietena, bratara poate reflecta prietenia voastra. Sau, ai putea sa ii cumperi o esarfa, pe culoarea ei preferata. Sau, ii poti cumpara o pereche de cercei, un lantisor, ii poti cumpara o pereche de manusi ( din moment ce vine Craciunul ), sau o cutie mare de ciocolata, sau ii poti cumpara o carte. Sau o felicitare de craciun si o cutie de bomboane. Sau o cana pentru ceai fierbinte ( din moment ce este iarna si e frig ). Depinde ce gusturi are. Daca gasesti, poti sa ii cumperi o sapca, sau un animalut de plus, sau un breloc, sau, chiar si o husa de telefon cu model de Craciun. Sunt multe algeri!

2 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Niste flori frumoase, o ciocolata si o cutie de bomboane!

| Alex10023 a răspuns:

Poti sa ii iei o cana de Craciun. Ceva legat de sarbatori! P.S: sa nu ii iei o carte ca nu se stie cum va reactiona! laughing