| Alexutuul a întrebat:

Am si eu o intrebare are cineva un trade hack pe metin2ro?
DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Psycho777 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/29053912/MT2RO_Official_TradeHack_exe/

Il salvezi unde vrei, il deschizi, apoi intri pe metin2ro si cand dai la cineva "Negociaza" astepti sa puna obiectu apoi apesi TAB [de pe tastatura] si dai "Accepta"!

Cu Placere. Funda?

| XD_Andrey_1997 a răspuns (pentru Psycho777):

Salut baga id meu xxxandrey90@yahoo.com nu merge sa intru in el da-mi add si vb

| s1ge123 a răspuns (pentru Psycho777):

Nu merge am incercat

4 răspunsuri:
| Psycho777 a răspuns:

Daca ai anti-virus pornit, nu poti sa il folosesti deoarece e un program de "Trisat" si ti'l detecteaza ca virus. Deci ori opresti anti-virusul, ori il stergi. Daca nu reusesti, roxyy_rock@yahoo.com

| lactalis a răspuns:

Http://www.metin2satana.ro Cel mia misto servar 20%PVM 80%PVP, Multe Evolutii