| andreea171998 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Cat dureaza vacanta de paste? Pe cat se incepe scoala?

Răspuns Câştigător
| alish a răspuns:

Vacanta normal incepe weekend-ul acestahappy si se termina pe 26[martea] ptc luni e cruce rosiehappywinking

12 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Pai dureaza o saptamana adica incepe oficial de maine 15 aprilie si se termina pe 25 apriliehappy

| Rustin a răspuns:

1 saptamana si 2 zile
vacanta placuta si Pasti fericite

| antoniapopescuantoniapopescu a răspuns:

Vacanta de paste dureaza de pe 15 aprilie[vineri] pana pe 26 aprilie[marti] adica a treia zi dupa paste. sper ca te-am ajutat.primesc fundita? :d

| danahh a răspuns:

Dureaza o saptamana si scoala incepe pe 25 aprilie

| kiss99 a răspuns:

Dureaza o saptamana si incepe imediat dupa paste crying

| Xcel98 a răspuns:

Va incepe in : 15 aprilie si va tine pana in 26 aprilie funda?

| PuFuLeThE_9988 a răspuns:

Dureaza o saptamana sh o zi, incepe vineri pe15 aprilie si se termina luni pe 25 aprilie. DEci marti pe 26 mergem la scoala

| N3X7 a răspuns:

1 saptamana
pe 25 incepe scoala(mai exact marti)

| Iull14 a răspuns:

O saptamana, A-3a zi de Paste mergi la scoala.pe 26

| TeddyMaria a răspuns:

Din cate stiu pe 26 sau 27

| Gabriela_1214 a răspuns:

Scoala incepe pe 26 aprilie !

| Gabriela_1214 a răspuns:

Scoala incepe pe 26 aprilie!