| TearsOfBlood a întrebat:

Cand incepe vacanta de paste si cat dureaza?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Vacanta de primavara – sambata, 6 aprilie 2013 – duminica, 14 aprilie 2013

http://www.agenda.ro/......lea/274386

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista vacanta de Pasti, doar cateva zile libere in perioada 1-6 mai. Vacanta de primavara este in aprilie.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vine cât de curând, http://www.didactic.ro/stiri/structura-anului-scolar-2012-2013
Pa, pa.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Ţine de sâmbăta, 6 aprilie 2013 – duminică, 14 aprilie 2013.
Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ţine de sâmbăta, 6 aprilie 2013 – duminică, 14 aprilie 2013.
Te pup!

| Konan13 a răspuns:

Toti ati gresit! Cea care vine acum in 6 aprilie este intersemestriala de 1 saptamana! Pastele va fi in Luna MAI deci pe acolo si cred ca dureaza tot 1 saptamana deoarece ne-a luat din cea de paste si a dat celei de iarna :'(, nici eu nu stiu sigur!

| MissMary22 a răspuns (pentru Konan13):

Tu ai raspuns si mai eronat!laughing) Vacanta de dupa saptamana scoala altfel a fost vacanta de primavaralaughing Ca doar semestrul 1 nu s-a incheiat in aprilie ci in decembrierolling on the floor

| Konan13 a răspuns (pentru MissMary22):

Intersemestrial inseamna ca intrerupe semestrul draga colega ce n-ai ce face

| βuβuƦuzαα a răspuns:

Salut!
sâmbătă, 6 aprilie 2013 -duminică, 21 aprilie 2013
Citeste aici: http://www.gandul.info/......r-10008449
Funda :)?