| kidi a întrebat:

am si eu o intrebare: Daca ai fi un brad de craciun pus langa fereastra din camera ce ai simti, vedea si auzi? Ofer Funda!

Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
Daca as avea viata...probabil ca as putea vedea fulgii de zapada care cad din cer, copii care merg din casa in casa cu uratul, colindul. As simti manutele gingase ale copiilor care m-ar impodobi, as simtii instalatia si globuletele care ar fi agatate de mine, as simti mirosul bunatatilor pregatite pentru masa de Craciun. As auzi glasul oamenilor, colindele de craciun si sunetul artificiilor.
Dar sa revenim la realitate, copacii nu aud, vad sau simt.
Pa, pa!

3 răspunsuri:
| Mâncărici a răspuns:

Sunt un copac! Nu as simti nu as vedea si nu as auzi nimic.

| eviltwinnn a răspuns:

Nimic, as fi murit la cateva secunde dupa ce am fost taiat ilegal.

| dragonu35hp a răspuns:

As simti spiritul craciunului, as vedea cum fulguie pe afara si as asculta melodia de la instalatie de craciun.