| Al3xCojbuchi a întrebat:

Ce reactie credeti ca va avea Mos Craciun cand va vedea un brad din marijuana?laughing

Răspuns Câştigător
| DeeaDePlush a răspuns:

Cred ca o sa ia tot bradul si nu iti mai aduce nimic,doar daca ii mai aduci si la anul poate iti da ceva,de ce sa ai ceva ce mosul nu are? Ar fura bradul si ti-ar lasa un mesaj in care scrie: "Multumesc, Craciunl acesta chiar este cel mai bun datorita tie, la anul sa fie la fel"
Te pup si succes.

| Al3xCojbuchi explică (pentru DeeaDePlush):

Asta a fost tare!rolling on the floor Foarte adevarat! La asta ma gandeamlaughing Sper k nu m-ai crezut raised eyebrows

| Al3xCojbuchi explică (pentru DeeaDePlush):

Deea nu pot sa-ti dau fundastraight face Nu-mi apare funda in dreaptasad

12 răspunsuri:
| DeeaDePlush a răspuns:

Nu face nimic.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Eu sunt curios ce ar face daca i s-ar mai pune o femeie frumoasa langa bradhappy

| atentat a răspuns:

Ar trage si mosulicul niste ierbuca freshh si ar tot zice sus pe bar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va ancepe imediat sa culeaga si sa fumeze?rolling on the floor))

| T3uu a răspuns:

S-ar repezi si si-ar face foite si pentru la anullaughing

| Al3xCojbuchi explică (pentru T3uu):

Asta e adevarat.Dar tot pe aproapelaughing

| T3uu a răspuns (pentru Al3xCojbuchi):

Dar atunci? ce va face? mor de curioasa ce sunt

| Al3xCojbuchi explică (pentru T3uu):

Pai maine o sa va dau raspunsul corectbig grin Mai vreau raspunsuri sa pot alege un castigatorstraight face

| RazvyRazor a răspuns:

Se va sperea si va pune drogurilaughing