| BSM a întrebat:

am si eu o intrebare.

De ce cand ma loghez pe un metin si vreau sa imi creez un caracter, imi apare doar caracterele fara chesti aia unde scriu numele sau sagetile sa aleg ce caracter doresc...

Funda[scuzati categoria]

1 răspuns:
| DianaLooly a răspuns:

Pentru ca daca nu ai caracterul facut nu ai ce caracter sa alegi de acolo...Trebuie sa intrii in contul care l-ai facut pe net si sa dai creeaza,alegi caracterul, pui numele, etc si apoi dupa ce il faci vei putea vedea sagetile, numele, caracterul si tot ce mai este acolo.