| alyboss1 a întrebat:

Salut am o intrebare cand intru pe metin 2ro si vreau sa-mi creez un caracter scrie "nu poti crea acest caracter" nu stiu de ce voi daca stiti raspundeti.

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu ai voie sa pui spatiu in nume, sau caractere rare, sau din astea: "_ {.,/.
Din cauza asta. iti trebuie un nume simplu. Daca vrei fa-ti unu cu o litera mica si cu una mare. Ex:
AlYbOsS1

| Sorinelo19 a răspuns:

Poate ca numele pe care l-ai pus este deja luat inceraca si tu multe nume... bft!

| andreeaemi17 a răspuns:

Scrie asa pentru ca trebuie sa bagi alt nume
sau ai deja un caracter din acela
de exp ai o samanca si vrei sa-ti mai faci una de aia nu merge
daca nu eu nu stiu alta varianta