| marius9000 a întrebat:

de la liceu cu profil stiinte sociale se poate intra la facultate de A.R.(Automobile Rutiere)?

Răspuns Câştigător
| Zapacitaaaa a răspuns:

Se pare ca mai nou nu conteaza ce liceu ai terminat pentru a intra la facultate. Poti foarte bine sa termini profil de mate-info si sa te faci avocat (insa un profl de filologie te-ar ajuta mai mult pentru avocatura ). Desigur este doar un exemplu, deci nu conteaza liceul atata timp cat ai luat bac-ul. Numai bine!