| vladEUS a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi... Am 14 ani si 1.78 si 69 kg >(happy Dar vreau sa slabesc vreo careva kg ca dupa aceea se ma apuc de sala... Ce diete imi recomandati sau ce sfaturi aveci pentru a obtine silutea dorita?

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Sfatul meu ete cel mai implu samanaci mai putin pe zi si sa consumi mai multe lichide si a alergi pe afara sera big grin

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Nu slabesti dn prima dar facand asta happy slabesti usor cand vine ierna poti face sala ca iarna n-ai cum sa alergi iti dai seama