| danutz hacker a întrebat:

am si eu o problemasadsadam schimbat o parola la o adresa de messenger iar acum nu mai merge nici parola noua nici cea vechesadsaddati-mi si mie o idee ceva...sa imi mearga din nou. dau funditabig grinbig grin

3 răspunsuri:
| Ros3Blu3 a răspuns:

Probabil parola care ai pus-o acum ai vrut sa o pui cumva si nu ai scris'o corect tongue si de aia...

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Nu ai scris corect parola noua laughing)))) Incearca sa o recuperezi la "Forgot password " laughing
Baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta pana maine, poate dura putin pana se realizeaza modificarile(am patit-o si eu)si incearca atunci, inca o data, cu parola noua(sau cu cea veche, daca nu merge). Daca nici maine nu merge cu nici-o parola, da-i la sign in problems si mai schimb-o o data.