| YoYoIonut a întrebat:

Am si eu o problema.Nu stiu sa instalez windows.Am cd cu widowns 7 toate versiunile si nu stiu sa instalez.
Am incercat sa bag cd-ul sa dau restart la pc sa apas F11 si nimic
Ma ajutati va rog frumos?
Vreau sa sterg windowsul asta si sa instalez windows 7/

Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| plasty01 a răspuns:

1.Incearca F8.
2.Selecteaza cd writer-ul
3.Treci peste cativa next-i
4.Cand iti apar partitiile, selectezi advanced obtions, si dai click pe o partie, iar apoi format si tot asa pentru fiecare partitie. Apoi selectezi una din ele pentru ca acolo se va instala windowsul.
5. Good luck!

1 răspuns:
| BigMicutzu a răspuns:

Daca nu e cineva care sa te ajute, lasa-te, saaau exista tutoriale pe youtube...