| katita a întrebat:

Am si eu o problema poate ca unii o sa rada altii iau in serios intrebarea mea, asa ca va multumesc celor care o luati in serios. Am si eu o problema cu penisu cand incerc sa il belesc merge foarte greu si e capu rosu sad ce sa inteleg prin asta? Si nu am mai facut sex de mult! dau funda celui mai folositor raspuns

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Du-te la un doctor.

| Andrei9822 a răspuns:

Intrebarea ta este ca ne multumesti. Ok nu ai pentru ce! (si la propriu si la figurat) laughing)))) Invata romana.