| Zozohun a întrebat:

Am 14 ani si de vreo 1 an penisul când este sculat, nu se beleste(Nu pot sa scot capul). Si chiar când nu este, se beleste mai greu (in sensul ca capu e prea mare sau pielita nu se beleste bine).
Si capul este putin rosu (iritat).
Eu cred ca poate fi din cauza:
1. Ca o belesc rar (uneori chiar o dată la 3-4 zile)
2. Ma spăl cam la 3-4 zile exact si când o belesc.
3. Poate e din cauza la vârstă.
4. Când fac treaba mica, nu o belesc.
Țin sa precizez ca nu am avut nici o problema cu penisul la naștere.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie, este primul simptom de impotenta. Trebuie sa decalotezi putzulica macar o data la fiecare doua ore, pentru a se obisnui cu decalotatul. Altfel nu va mai porni erectia, peste vreo 2 ani si vei deveni impotent.

| Deserth a răspuns:

Du-te la doctor urgent sa iti taie puta

| Zozohun explică (pentru Deserth):

Mi se pare un comentariu aiurea, făcut la misto.

| Deserth a răspuns (pentru Zozohun):

Ti se pare

| ChivuAndrei a răspuns:

Un prieten are fix aceeasi problema, trebuie sa te duci la doctor sa iti dea ceva unguent sau sa iti taie pielita, tin sa mentionez ca acel prieten al meu are fix ce ai zis si tu!