| r4uLLLLLL a întrebat:

am si eu o rugaminte, a-s vrea sa pun parola pe Facebook, pe site mai exact. adica vreau ca cineva din familia mea sa numai poata intra pe acest site big grin Sa pun parola big grin Folosesc google chrome si internet explorer putin ajutor? Va rog? big grin

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Restrictioneaza accesul din router sau din firewall ul calculatorului

| motan444 a răspuns:

Esti rau si nu o sa te invat chestia asta sper ca nici ceilalti sa nu iti spuna

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

E greu...nu incerca., ai putea sa nu mai intri nici chiar tu, daca folositi acelasi pc pune parola la calculator, doar atat pot sa iti spun