| Spetca_Alexandru_1998 a întrebat:

Am si eu o rugaminte daca ma puteti ajuta cu un mesaj de,, LA MULTI ANI" pentru fostei mele prietena care din pacate ne am despartit pentru ca a ales pe alt cineva si as vrea sa i trimit un mesaj sa vada ce am pierdut si ca inca tin la ea! Dau fund. Mersi

12 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Termina! Vrei sa ii distrugi relatia? 1 Mergi pe principiul ca daca tu nu poti fi fericit cu ea, nici ea sa nu fie cu altcineva?! Egoist ce esti! Spune-i pe facebook un simplu la multi ani si cu asta basta! Si pune-te si cauta-ti alta fata. E e singura fata ramasa pe planeta?! Eu vad cu totul altceva. Asa ca nu iti pierde timpul, numai treci in cautare de iubita. Hai, du-te! Bafta!

| SomeRomanianGuy a răspuns (pentru Mayar):

Mrrr... rolling on the floor

| Mayar a răspuns (pentru SomeRomanianGuy):

Hehehe, stalker ce esti, nu renunti, ai?
Ma simt flatata ca iti pierzi timpul cu mine, thihihi. big grin

| SomeRomanianGuy a răspuns (pentru Mayar):

Hei, nu-ti face iluzii desarte tongue

| Mayar a răspuns (pentru SomeRomanianGuy):

Decat sa fi luat prin surprindere...

| SomeRomanianGuy a răspuns (pentru Mayar):

Ce te-ar surprinde?

| Lawliet14 a răspuns (pentru Mayar):

Mrrr... happy

| darrio2007 a răspuns:

Mai bine vezi-ti de treaba ta.Fii indiferent. Daca faci asta ai sa pici de fraier in fata lor.Accepta realitatea si cauta sa-ti faci alta relatie.O vei uita mai repede pe fosta.Si scrie mai corect.Ca dai fund(sic!).

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu nu prietene opreste sau chem militia!
trimite-i la multi ani si atat fara altceva, nu te umili prin teatru ieftin,

| SkyPilot a răspuns:

Ar fi o idee buna sa accepti realitatea si sa incerci sa iti refaci viata. Chiar daca fata s-ar intoarce la tine, lucrurile nu vor mai fi ca inainte.
Trimite-i un "La Multi Ani" simplu, asa cum este politicos si de bun simt si lasa floricelele. Inceteaza sa mai fii catelusul ei, fetelor nu le place asa ceva. Ai avea mai multe sanse daca ti-ai relua viata sub control, ai avea success in tot ce faci si ar vedea ca esti barbat adevarat.

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Sau incearca sa apelezi la Flick de la ZU. Iti face omul un catren ceva de ai s-o dai pe spate pe fosta smug

| ZAsiral a răspuns:

Nu merita!