| DJsonic1 a întrebat:

am si o intrebare scurta. De cateva zile am tot vazut clipuri pe facebook pe o foaie era scris da si nu si cu 2 creioane si creioanele alea se indreptau la da sau la nu. Imi puteti spune si mie care este faza cu asta?

4 răspunsuri:
| SpeșălGirl a răspuns:

Pai este vorba despre un spirit numit Charlie, tul il intrebi daca esti ascolo si el iti raspunde in functie de directia in care se indreapta creionul.Habar nu am cine a pornit chestia asta, am facut si eu cu bniste colegi la scoala si acum imi e cam frica.:))Uite aici in videoclip care o sa te sperie: https://www.youtube.com/watch?v=oAGPKXs-tGc

| BadLara a răspuns:

Joaca cu Satana. Aşa vorbeşti cu el. După aia e de rău, o să îţi apară în somn şi o să te chinuie. Nici exorcizarea de tip "Tanacu" nu te mai scapă!

| DJsonic1 explică (pentru BadLara):

Prefer sa nu incerc

| DJsonic1 explică:

Prefer sa nu ma uit la clip laughing.