| keyti a întrebat:

Am un iubit care s-a despartit cu citeva saptamini de prietena lui, si mie mi se pare ca el inca o iubeste, as vrea niste statusuri la aceasta tema. Funda, scuze pentru gramatica!

Răspuns Câştigător
| Giulia16 a răspuns:

39.-? ""Ma invidiezi?…Ai de ce…Ma barfesti?…N-ai decat…Regreti ca m`ai cunoscut?…Mi se rupe…Incapatanata?…Da pana peste masura…Nemultumita?…Da de TINE

40.-vorbele MeLe DoR? Da Ce Ai VrEa? Sa Te AlInTe? tine’Te BiNe Ca De Acum InCoLo Nu Te Mai LoVeSc Cu CuViNtE

37.-Dau Rime corecte` Te ard l sentimente`. Ti se pare un miraj.-eu iti spun ca n-ai curaj. intra`n anturaj.dar oricum` fac ce fac si te scot din peisaj`

34.-Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe…Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva…Uita`te La Tine

18.-Sunt extrem de simpla si extrem de clara… dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara

Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri

Foaie verde de Bihor nu da mass ca ai ignore!

Gesturi fytze si tupeu asta e talentul meu pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine stiu sa-n vart totulpe lock sa dobor prostii dintr-un foc sunt fetizza smecherita.hai fa pasi si gura mica

Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine,Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

Am fite pentru ca imi permit! Ai ceva de obiectat? Asa ziceam si eu!

Sunt fitoasa si mofturoasa dar n-ai ce face, decat sa-mi da-i pace!

Sunt fata de pus in rama nu ca orcie panarama

Respectul ee ceeaa ` ce primesti pentru ce faci`. tu ma respecti pe mine. si eu din respect ma pisJ ` pe tinee.; x

Iubeste`o numi pasaa... Pastreaz-o` de tot`. iar pe minee ca`ndd ma privestii` sa te lingii pe bot`

Am tHalenT si mare sTil fata spatHe si proFil

Sunt o mica vrajitoare cine ma saruta moare; un baiat ma-a sarutat 7 zile a oftat

In Fata Mea Tu Nu Ai Niciun Cuvant De Spus Nu Ma Cunosti, Habar Nu Ai Cine sunt Spui Ca Sunt Fitoasa...Te Ascult Si Iti Spun:"Tu Chiar Crezi Ca Imi Pasa?"

Sunt fitoasa cat se poate tupeista pan la moarte indragita si stilata sunt o fata adevarata :*

Taletul meu e unicat& si de tarfe invidiat& voi ati vrea sa fiti ca mine& dar nu inkerkti ca nu va tine

Sunt fitoasa :X! nu-ti convine? Za.i la Mata ce DREQ imi zici mie

Ce-ai patit papusa de te uiti urat? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?

Tin langa mine doar pe cine iubesc, de restul ma folosesc

Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune.E foarte simplu stii, E doar felul meu de a fi!

[?]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[?".

• oricât ati încerca. voi nu sunteti ca mine! eu sunt mai bunã ca voi, si asa o stitsi bine
• ce ziceti voi? stiti bine cã nu-mi pasã. voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã! :X
• fetele. incercatsi si va controlatsi. chiar numai pe mine ma invidiatsi? :O
• Priviti...admirati...eventual salivati! Dar va rog, NU DERANJATI!
• stiu ca vreti sa fitsi ca mine, dar gelozia voastra? zãu cã nu tine [-x
• îtsi dai prea multa importantsa, când, de fapt, esti doar o zdreamtsa!
• nu o sa ma supar pe tine. n-am de ce. ca s-asa esti mai urâta ca mine
• sunt mult prea dulce ca sa fiu light.
• nu va mai consumatsi. la nivelul meu, tot nu va ridicatsi!
• Sunt frumoasa si isteatsa si toate ma invidiaza...Le transmit de la distantsa ca cine nu ma place e o zdreamtsa!

nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajeala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Buna aici gasesti tot ce iti doreste inimioara! http://www.statusuri-noi.com/
Numai bine!