| 01Snake a întrebat:

Am un Laptop Acer Aspire 5742G si se incalzeste pana cand se opreste la jocuri precum "Snipe Ghost Warrior 2" si altele. Intrebarea este de ce se intampla asta si cum pot rezolva, vreau sa imi spuneti daca este nevoie sa schimb ceva la elPrecizes ca mi-am luat masuta pentru el cu un cooler si se incalzeste ceva mai greu dar tot aceiasi problema. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Daca nu mai ai garantie il desfaci il cureti de praf si aplici pasta termoconductoare (am avut si eu problema in gena si dupa ce am curatat si am aplicat pasta totul o fost super)

2 răspunsuri:
| Adryano_Don_1986 a răspuns:

E de la procesor, nu mai racete cum trebuie, trebuie desfacut si curatat

| 01Snake explică:

Am uitat sa precizez ca se incalzeste in partea den stanga sus unde este butonul Start/Stop.