| Cosminel1192 a întrebat:

Anul acesta am banchetul si nu am idee cu ce sa ma imbrac. Cateva propuneri?thinking

4 răspunsuri:
| alexandraplay a răspuns:

Depinde ce clasa esti daca esti 5-8 te poti imbraca intr-o fusta si pantofi si un tricou sau o camasa mai frumoasa daca eti clasa 9-12 te imbraci intr-o rochie scurta si pantofi cu toc funda :* love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ati observat el e baiat, oricum eu ma imbrac in tinute casual cu pantaloni tip Chinos sau Carrot fit(gasesti la P&B, Zara, HV Street, Bershka) un triciu sau o camasa(nu roz sau culori topatoare) si un sacou tot la fel casual de purtat in fiecare zi.
Totul nu trece de 500 de lei.M'am uitat peste intrebarile tale si am vazut ca ziceai ceva de 15 ani deci cred ca e banchetul din clasa a 8-a.
Oricum da o geana pe aici:
www.zara.com
www.pullandbear.com
www.bershka.com

| LauraEU a răspuns:

Eu ti-as sugera o rochie nici scurta nici lunga cam pana la genunchi happy

| amaliaamely a răspuns:

Paii. cu o rochie...pana al genunchi..niste balerini..sau o camsa si o fusta elegantawinking