| PepsiCocaCola a întrebat:

Are ceva daca mi-am facut o poza intr-o cabina de proba dintr-un magazin?. Ma refer sa nu comenteza unii ca vai doamne si-a facut asta poza acolo? Sau nu e o rusine asta?. Dau funda!

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu mi se pare locul ideal unde sa iti faci poze, dar totusi e mai putin penibil decat pozele in baie sau cele cu ochelarii de soare in casa. Sa zicem ca e in regula, deci.

| Karlitta a răspuns:

Altele isi fac in toaleta cu buda sub cur. I don't want to seeTu decizi...