| MiculFaraon a întrebat:

Are ceva daca pun pe facebook o poza care mi-am facut-o intr-o cabina de proba dintr-un magazin? Ma refer sa nu comenteza unii ca vai doamne si-a facut asta poza acolo sau sa rada. Dau funda!

7 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Mai bine nu-ti pune poza aialaughing e cam cocalaresc

| Kristinikaaa a răspuns:

Poti sa "trisezi", sa o decupezi inainte ca sa nu se vada unde e facuta.

| MiculFaraon explică (pentru Kristinikaaa):

Spune-mi te rog cum o decupez? happy

| Fluffy69 a răspuns:

Probabil ovor rade unii dar daca tie iti place nu ii baga in seama pana la urma nu e traba lor unde faci tu poze! Sper ca te-am ajutat! :*

| Roxii12 a răspuns:

Pai pune-o. Cum altii isi fac poze in baie, pe WC nu vad de ce tu nu ti-ai pune-o.

| Mïcheline_Mia_1994 a răspuns:

Stai relax. cate poze de0astea am vazut eu pe facebook laughing) nici n-ai idee!
Eu zic sa o pui daca nu esti in sosete, descult sau dezbracat laughing) sau eventual cu preturile la haine pe tine.happy :*

| MiculFaraon explică (pentru Mïcheline_Mia_1994):

Noo. Sunt cu un tricou. Merge de profil? tonguelaughing