| anonim_4396 a întrebat:

As avea o problema ca sa zic asa...
Uneori am impresia ca lumea fuge de minelaughing
Treaba este ca de cate ori am mers cu prietenii si am fost intr-un loc cu lume straina, acea lume se indeparta de mine si pleca imediat inainte sa pot scoate un cuvant.Urat eu zic ca nu sunt, ma imbrac ok, nu miros niciodata uratlaughing.mi se pare cea mai scarboasa chestie. Poate fi o cauza faptul ca am 1, 90 inaltime si se simt intimidati?
Nu prea stiu cum sa fac, de obicei sunt sociabil, sunt o fire calma si stiu sa discut cu oamenii, insa in ultima vreme am observat ca lumea cam "fuge" de minelaughing...sau poate toate astea sunt doar in capul meu...
Ce ma sfatuiti sa fac? Dau funda!

1 răspuns:
| akadeaa a răspuns:

Poate iti pute gurasad