| PinguIstHEBest a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva.Dau vineri test la geometrie din cerc.Sunt clasa a 7-a si daca nu iau mai mult de 4(inclusiv 4)raman corijent, ....imi puteti da sfaturi pentru a invata si a sti la test? ps:sunt bata la mate

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Azi e miercuri și până viner, i din "bâta la mate" să ajungi la un cinci muncit, nu merge cu sfaturi pe TPU.

Merge în schimb cu exerciții la greu în cele două zile rămase. Altă cale nu e.

| PinguIstHEBest explică (pentru sierra1):

Faza e ca am avut cel mai mare noroc de pe lume...profa a zis ca nu mai dam test?

1 răspuns: