| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de rap, dar nu-mi gasesc un nume potrivit!
Porecla mea din copilarie e Timmy.
M-am gandit eu la ceva de genu L'il Timmy pentru ca sunt scund sau M. Timmy (M. initiala mea).
Dati-mi niste idei!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Când spui "să mă apuc de rap" mă gândesc că îți vei compune singur versurile.
Îmi și imaginez ce versuri interesante o să ai când pe tine nu te duce capul nici cât să-ți alegi un nume.

| semnulintrebarii a răspuns:

Intai gaseste versurile si vezi daca ai succes, iar apoi iti gasesti un nume de scena(un nume potrivit ar putea fi timmy time)