| And_Andreas_2000 a întrebat:

as vrea sa ma apuc de YouTube cu un prieten, avem tot ce ne trebuie dar problema e alta..ne e rusine sa ne filmam si sa postam video-ul, ne e sa nu ne facem de ras. Acord funda celui mai bun raspuns, multumesc

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Vrei sa te apuci de Youtube, nu de vlog, nu trebuie sa te filmezi pe tine sau daca vreti sa faceti vlog si sunteti mai timizi, puteti sa va luati niste masti, dar sa fie mai ciudate.

| Violleta2022 a răspuns:

Vreti sa va mas turbati, sa filmati si sa puneti online, sau vreti sa faceti sex intre voi doi?

| Clorox a răspuns:

Dupa poza ta de profil... Lasa-te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te incurajez sa te apuci de yt dupa ce implinesti 17-18 ani pentru ca nu vrea nimeni sa vada copii de 10 ani mancand scortisoara si jucand minecraft sau mai stiu eu ce. Pana atunci ai timp sa inveti ce e un content bun.

| Alabama22 a răspuns:

N-ai intrebat nimic pana la urma, n-ai ce raspuns sa primesti! Si da-i bataie si fa-ti un episod pilot, sa vezi cum ar iesi ceea ce vrei tu sa faci.