| tRizikial a întrebat:

,

as vrea sa stiu daca este o solutie prin care cat de cat, pot sa-mi mai "ling" parul. daca e foarte putin cret/ondulat, idei gen " fesu pe cap." etc; s [ Without, placa..bs]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste uleiuri la farmacie, acelea care se folosesc inainte sa.ti indrepti parul, dar nu este neaparat. au vitamine si iti fac parul sa fie mai lucios iar in acelasi timp ti.l ajuta sa se aseze mai bine happy este in jur de 20-30 de lei acel ulei, in farmacii. :* sper ca te.am ajutat

1 răspuns:
| Naty274 a răspuns:

Eu stiu o solutie mai babeasca, sa-i zic asa, dupa ce te speli pe par pune putin otet, dupa relimpezeste...am o cunostiinta care avea parul ondulat in copilarie si a folosit metoda asta si acum il are intins, dar depinde de scalp. Sper ca te-am ajutat :*