| Violetta321 a întrebat:

As vrea un caine, doar ca stau la bloc. Imi puteti recomanda o rasa care nu creste, usor de dresat, mai putin pretentios, prietenos, mai ales cu (,) copii si sa nu fie rau.
Funda

2 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Caine pechinez smug funda?

| Dodgge a răspuns:

Daca doresti un caine mic,inteligent si foarte prietenos iti recomand un Bishon Maltez, mai ales pentru ca nu ii cade parul, fiindca are par, nu blana deci nu naparleste.
Trebuie tuns macar odata pe an, iar iarna ii trebuie o hainuta ca sa il apere de frig.