| Tudoroo a întrebat:

De ce femela de perus vrea să calce masculul?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate pentru că el nu o face si ea ii arată cum.

| Violleta2022 a răspuns:

Se joaca.

| gabicoo a răspuns:

N-ai auzit de egalitatea de gen?

| Lupică27 a răspuns (pentru gabicoo):

As vrea sa vad o femimuista din asta sa taie lemne cot la cot cu un barbat!

| Lupică27 a răspuns (pentru gabicoo):

Femeile vor sa fie egale cu barbatii doar cand le avantajeaza, in vremuri usoare si pe timp de pace, ia sa vina razboiul si la noi sa devina global, ia vezi, mai vrea vreuna sa fie barbat? nu cred!

| Catrice a răspuns (pentru Lupică27):

Si cine zice ca nu sunt? Mai ieși si tu din casa laughing

| Lupică27 a răspuns (pentru Catrice):

Nu ies nici de-al dreacu, stau sprijinit dă calorifer.
Chiar saptamana trecuta un amic m-a sunat ca are de taiar niste lemne si are multe daca pot sa il ajut, nu mai bine te duci tu?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Lupică27):

Eu cred că le taie mai bine decât un bărbat

| Lupică27 a răspuns (pentru Hyperion7):

Decat care barbat?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Lupică27):

Ăla cu măciuca între craci

| Catrice a răspuns (pentru Lupică27):

Ma duc mamica, fac și bani și tu poti sa stai frustrat si sărac cu caloriferul în brate rolling on the floor

| Lupică27 a răspuns:

Pentru ca s-a masculinizat, femeia e barbat!

| Shattergrim54 a răspuns:

Are un grad mare de superioritate laughing

| Ioan3005 a răspuns:

În jurul lui 1930, femeia a început să aibă drepturi, și vedem rezultatul vicios ființei a depăși genul masculin.
În 6000 genul feminin a avut putine posibilități de a decide în societate.
La intelectual : genul masculin și feminin este egal!
Este de notoritate că în spatele fiecărui om influent, există o femeie care îl sprijină.
Femeia est importantă în societate.
Este important să ne amintim că : omul este sentimental și femeia rațională!
Amândoi când sunt împreună, formează o echipă perfectă.
Dar când femeia vrea mai mult decât posibil. depășește limita morală, și crede chiar că poate avea copii fără om - este imposibil.
Și când nu mai este echilibru - pierzi echilibru
Cine pierde? - umanitatea!

| Lupică27 a răspuns (pentru Ioan3005):

Barbatul este fiinta biologica logica si rationala iar femeia este fiinta biologia emotionala, nu invers.

| Ioan3005 a răspuns (pentru Lupică27):

Mai învață, scuze că îți spun așa direct
Nu l-am inventat, l-am citit
Mi-ar plăcea sa fie invers
Dar nu e cazul

| Lupică27 a răspuns (pentru Ioan3005):

Nu ma supar bre dar matale crezi ca eu l-am inventat?