| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am vorbit cu fata pe care o iubesc de 3 ani de zile si mi-a spus ca tine la mine ca la un frate si nimic mai mult,am zis ca ramanem prieteni si asta a fost.Dar ma simt de imi vine sa mor, simt ca am un cutit in piept si ma simt ingrozitor cum nu pot explica.Ei ii place de un baiar cu, care va fi in acelasi liceu dar pe care inca nu l-a intalnit si au vorbit doar pe facebook.Eu am 16 ani si ea 15. O iubesc extrem de mult si ma simt terminat ca es nu simte nimic pentru mine! Ce sa fac va rog niste sfaturi ceva.Nu cred ca mai gasesc o fata ca ea pentru ca o simt ca o bucata din corpul meu atunci cand o vad si nu suport sa o vad cu altul.Deci care ar fi solutia? Da stiu ca am mai pus intrebarea dar nu am primit un raspuns elocvent.Credeti ca va veni ea la mine daca nu o voi mai baga in seama? adica nici ea nu prea stie ce simte pentru mine de fapt, este putin confuza! Ce este de facut ca poate voi ati mai trecut prin asa ceva?

1 răspuns:
| BvBFan a răspuns:

Odată ce te-a băgat în friendzone şansele tale sunt aproape nule.

Eşti norocos că te-ai născut într-o ţară plină de fete frumaose şi tu plângi după una?