| MihaiDan97 a întrebat:

Buna,TPU!
Astazi i-am spus unei fete ca o iubesc,si ne-am hotarat sa ramanem buni prieteni,in ciuda acestui fapt sunt trist, foarte trist si ma simt ingrozitor.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa te simti cat de cat fericit, nu trist, totusi ati ramas prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Doamne fereşte!
Te gândeşti că poate nu va merge, fi cuminte şi nu te mai prostii, mergi mai departe, ce-are dacă i-ai zis.
Te pup!

| chazz a răspuns:

Tigara si bautura, fa-te praf odata de doua ori.Asteapta timpul sa treaca.
Numai bine!
p.s:altceva nu ai ce face.

| Incepator01 a răspuns:

Asa si?

| Loaded a răspuns:

Mdea... e clar ca iti place de ea nu ai ce face treci mai departe ignor-o si uita'te la altawinking

| HtmL1998 a răspuns:

Asta e treci mai departe laughing poate nu ii place de tine sau nu vrea... (Alta) laughing bft!