| sexylady123 a întrebat:

ati putea va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi? mie imi place de un baiat, mooor dupa el...
dar toti imi spun c el numai asa ma foloseasca si a doua zi asa ma uite... ce ar trebui sa fac? eu pe el il iubesc! i-as da orice!

Răspuns Câştigător
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

E simplu : CUCERESTEL! Fa-l pe el sa moara dupa tine.
Zicand ca te foloseste ma gandesc ca stie ca il placi, fal sa creada ca de fapt tie indiferent cu o usoara tenta de simpatie. Baietii de genul lui cred ca pot avea orce fata. Fa-l sa nu fie asa de sigur. Cand treci pe langa el, fate nepasatoare, comportate de parca nici nu l-ai vedea, dar sa stai pe langa el, ca sa observe ca esti acolo si sa te urmareasca usor. Razi, zambeste fi seducatoare dar naturala.
Si poti vorbi cu un prieten comun deal vostru sa mai bage cate un cuvant despre tine, ca sa te ajute sa intri in gandul lui.