| cretudaniel99 a întrebat:

Salut TPU
buna am ajuns intr-a 5 si totul e OK dar exista excepti profa mea de mate nu ne invata bine si nu intelegem nimic din ce ne zice ea deci ne-a dat un exercitiu dintr-o carte de a 5 si nu am stiut sa il fac asa ca i l-am aratat lu varumeo care e in a 8 si are diriginte de mate si a zis dirigintele ca de la cine l-a luat ce e de-a 9 vreau sa precizez ca profa de mate sa 3 ani si poate pleaca poate chia 2 ce sfaturi imi dati?
am un prof de franceza super tare de tot dar in loc de franceza facem ora de ras pe sistem si suntem incepatori la franceza ce sa fac? de pe ce site pot invata suplimentar si la mate si la rom si vreau sa precizez ca nu am luat note mai mici de 10 intr-a 4 si intr-a 5 din 12 note am 2 de 9 la tehnologie si la mate si un 7 la sport vreau sa precizez ca sunt cam gras n-am nici pic de forta si sa nu radeti la proba ne-a pus sa facem 10 flotari 22 de abdomene pe spate la 30 sec si 22 abdomene pe burta la 30 sec si pe toate le-am facut dar nu am facut nici o flotare si asa am luat 7 dar nu a pus-o in catalog sau in carnet

1 răspuns:
| ConstiintaTa a răspuns:

Asa si acre e intrebarea:\ pentru ce en explici chesiile astea si estiasa de,, modest" cu notele care le-ai luat? acum vrei s aiti zicem bravo! felicitari nu stiu ce!frustrated astia care nu vreti sa fiti ajutati si va laudati ma enerveaza de ep TPU frustrated