| thanatos78 a întrebat:

cand deschid skype n-am nici o probleam da cand intru intru joc la 20-30 de min se restearteaza calculatorul, dar cand nu sunt pe skype totul e ok de ce se restarteaza cand sunt pe skype si intru in jocuri sad (windows xp, 2 ram, placa video 256, procesor intel celeron etc.)

1 răspuns:
| DianaLoveYou a răspuns:

Se poate sa ai niste virusi.Sau calculatorul nu rezista si cu joc si cu skype si se restarteaza singur.Inseamna ca acest calculator este mai putin bun.