| Anoniq a întrebat:

când este balul bobocilor? Și ce este mai exact?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai exista anul asta asa ceva, nu iti mai bate capul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O petrecere cu dans, ca noi veniți la un curs, liceu, facultate să se cunoască și să se împrietenească. Din cauză de covid, nu va avea loc anul acesta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In general prin luna octombrie era. Dar acum cu pandemie, nu cred ca se mai tine.

| Wr3nch a răspuns:

Nu mai este in vreme de pandemie. O petrecere unde cei din anul 1 la liceu/faculta se pot cunoaste, dansa, bea impreuna etc.

| Catrice a răspuns:

Când decide liceul. Da' sărăcuții bobocei de anul asta nu îl mai au decât onlinehee hee