| Xdreaper21 a întrebat:

Care a fost prima voastra relatie?(la cati ani si cat a durat)
Dar cea mai lunga?
La mine a fost la 16 ani si a durat 2 luni
Iar cea mai lunga de aproximativ 5 luni

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La 12 ani si a durat 6 luni dar a fost o copilarie oricum. laughing
Am avut 2 lungi, ambele de 9 luni pe la 13-14 prima si 16-17 a 2-a.

| JulietteJokes a răspuns:

Pai prima mea relatie a inceput cand aveam 16 ani si acum am 18 si inca suntem impreuna si voi pleca in acelasi oras unde este el la facultate happy Sacrificiul meu pentru omul meu.

| Xdreaper21 explică (pentru JulietteJokes):

Eu am 19 ani
Tine-mi pumnii ca relatia mea sa tina si sa ma casatoresc cu fata care ma intelege si care stie cat de greu imi ie in fiecare zi

| JulietteJokes a răspuns (pentru Xdreaper21):

Imi doresc asta

| iamdeeeeeni a răspuns:

Heei. Prima la 14, iar cea mai lungă de 9 luni