| Barsan a întrebat:

care imi spune ce ar putea sa aiba computerul meu?
SINTOME:nu mai se aprinde monitorul(monitor verificat pe alt pc)
cand pornesc pc merge 5 sec si incepe sa BEEP-ui incontinuu, help me

2 răspunsuri:
| h3ct0r3 a răspuns:

Trebuie facute niste setari pe care numai profesionistii le pot face sau reformatat total pentru a sterge tot din el :X Sper ca te-am ajutat pentru a-l reformata iti trebuie CD windows, CD drivere care raman in calculator deci optional, si CD placa video :X Te rog fundaA

| Barsan explică:

Tu esti prost nu intelegi k nu imi intra nici in bios?