| tears a întrebat:

ce sa fac parintii mei vreau sa imi puna de aia pentu dinti dar eu nu ce sa fac ca sa ii conving, daca port stiu ca toti vor rade de mine.

Răspuns Câştigător
| Inloveee a răspuns:

Pe mine nu mar deranja sincer...eu chiar te-as incuraja sa mergi mai departe..ar fi un bine pentru tine...dar ce tine de ceilalti sa-i bag inr-un loc.pe mine nu mar deranja nici o parere. oricum prietenii trebuie sa te incurajeze nu sa vb pe la spate despre tinehappy

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca te referi la aparat dentar, iti pot spune din proprie experienta ca nu este atat de cumplit pe cat iti imaginezi acum. Daca problema ta este destul de grava si vizibila, atunci merita sa iti pui acum, cat inca esti la o varsta in care te dezvolti, astfel incat dintii ti se vor indrepta mult mai repede. In general, aparatul dentar se poarta cam 1 an si jumatate sau 2, deci nu e asa o tragedie. In plus, daca alegi unul din ceramica, abia daca se va observa (chiar daca cele din metal sunt mai rezistente).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio problema nu iti pune, pe urma o sara lumea toata viata de tine ca vei avea dintii strambi

| corodidenisa a răspuns:

Nui baga in seama asa sunt cam toti copii din ziua de azi, mai rautaciosi. Parintii tai iti vor binele si in plus macar nu vei avea dintii strambi

| Siaa a răspuns:

Am multi prieteni care poarta aparat dentar si nu e atat de rau..isi schimba in fiecare luna brachetii si iti poti alege ce culori vrei happy

| RectalBleeding a răspuns:

Nu conteaza ce zic altii despre tine cum a spus si SauvageCatacombes parintii iti vor binele, iar "prietenii" raul ca sa stii.Adevaratii prieteni nu au de ce sa rada de tine si din potriva sa te incurajeze si in plus sa stii ca este la moda sa porti asa ceva.