| Someonee a întrebat:

Salut, TPU. Ce sa fac sa stea parul asa cum vreau eu? Pot sa fac ce vreau, tot moale e. Pot sa folosesc orice gel de par si dupa fixativ tot moale e. Ce sa fac? funda pentru. cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Aldercy a răspuns:

Există o spumă care îţi dă volum părului îl ondulează uşor şi îţi stă. Sau după ce îţi faci baie, împleteşte-ţi multe şuviţe şi dormi cu ele aşa sau lasă-le pâne se usucă părul şi apoi dă-le drumul. O să stea aşa cam 1-2 zile.

| Someonee explică (pentru Aldercy):

Cum se numeste spuma?