| Paraoanu_Daniel_2000 a întrebat:

Cine stie un site sa invat mai bine limajele de programare C C++ java si Lisp. daca se poate si alte limbaje.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia le pe rand. Faci o varza daca le apuci pe toate. Si in mod sigur nu ai notiuni de programare, caz in care lasa limbajele la inceput, invata baza.

Pentru c++ iti recomand, cand va fi cazul, http://www.cplusplus.com/doc/tutorial/

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Dar ce naiba vrei sa faci cu limbajele astea. In afara de Java... si poate C++ restul sunt moarte.

| Paraoanu_Daniel_2000 explică:

Cristi nici nu stiu ce te intereseaza am cerut doar niste site-uri sa le invat cine stie cand ai nevoie.

| qalibe a răspuns:

Http://www.codecademy.com/

Te învață pas cu pas tot ce trebuie să ști (html, php, C++. etc)

Încearcă, îți va prinde bine.