| albertodelrio211111 a întrebat:

Credeti ca a face glume bune se rezuma la caracterul pe care il ai, la experienta pe tema asta sau la altceva?

1 răspuns:
| gicubezereu a răspuns:

Si normal ca nu orice om poate face glume bune insa depinde in ce companie te afli si ce rang ai tu in aceasta companie. mai depinde si de alti factori cum ar fi situati momentul si multi alti factori. insa daca esti un psiholog iscosit si ei in calcul orice varietate, cu siguranta toti se vor ride de glumele tale iti garantez.