| FaraNumeNuoah a întrebat:

cum pot avea un scris frumos? de cand ma stiu am avut un scris urat si neordonat, un rand in partea stanga, un cuvant in partea dreapta o pagina scris drept, una mic, una cu scris mare...etc.

va rog, spuneti-mi si mie m, agia pe care o folositi sa scrieti frumoslaughing
[fundita]
c0L0r

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai scriind îți poți forma un scris frumos, ordonat și îngrijit.
Succes.
Pa, pa.

| InsaneDoll a răspuns:

Poi, trebuie sa ai chef sa scriiwinking...De exemplu cand ti-e lene si n-ai chef nu scrii fain dar cand chiar vrei sa scrii, atunci iese scrisu` fain[intelegi uh:*]
Fundabatting eyelashes?

| Geanina1895 a răspuns:

Incearca sa scrii literele legate si cat mai "bombate"laughing

| Americanuu a răspuns:

Eu si acum am un scris urat, iar asta din cauza ca am scris foarte putin. Incearca sa scrii cat mai mult in fiecare zi si fi atenta la fiecare litera/cifra facuta de ceilalti. Cauta-ti un model anume