| PuyyA a întrebat:

Cum pot vedea wrestlemania in Romania in afara de voyo.ro? Pe sport.ro? Ajutati-ma plz

Răspuns Câştigător
| SantaAndrei a răspuns:

Nu mai e pe sport.ro.
O sa fie doar pe voyo, cu plata.
Voyo e detinul de trustul Pro, care are si sport.ro asa ca o sa il dea doar pe voyo.
Altfel, poti cauta pe google si e posibil sa gasesti transmisiunea de pe un post strain.

2 răspunsuri:
| Numero1 a răspuns:

Am auzit ca s-ar putea sa fie pe sport.ro, uite-te si tu si verifica dar e duminica la 2 noaptea, cam tarziu pentru Romania oricum show-ul e de nota 10, merita vazut, cena vs rock, si eu as vrea sa-l vad, dar tot live.

| BuBu005 a răspuns:

Filmede10.ro eu acolo ma uit.gasesti foarte multe filme.